Bang Shuo Yin vs. Daniel Entelis

Bang Shuo Yin vs. Daniel Entelis - Turkey F44 (Antalya) - usporedba

MEČ

20.11.171. kolo kval.Bang Shuo Yin Daniel Entelis 5-7, 6-3, 6-3 Turkey Turkey F44 zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Bang Shuo Yin
Taipei (CHN)
27.02.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Daniel Entelis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Bang Shuo Yin vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi

20.11.171. kolo kval.Bang Shuo YinDaniel Entelis5-7, 6-3, 6-3 detalj mečaTurkey Turkey F44 zemlja

Bang Shuo Yin - Posljednji mečevi

China M15 Nanchang - zemlja
15.09.19
2. kolo kval.
vs. Kaza Vinayak Sharma4-6, 2-6 porazdetalj meča
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Kuan Yu Chen6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Thailand M15 Hua - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Seita Watanabe6-4, 1-6, 5-10 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
23.07.19
kval.
vs. Shao-Fan Liu4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Hong-Lin Fu6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
16.07.19
kval.
vs. Wei-De Lin6-4, 2-6, 3-10 porazdetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Chih Chi Huang6-74, 6-3, 10-4 pobjedadetalj meča
China M15 Anning - zemlja
13.01.19
1. kolo kval.
vs. Zekai Li3-6, 3-6 porazdetalj meča
China M15 Anning - zemlja
31.12.18
kval.
vs. Haitong Xia4-6, 3-6 porazdetalj meča
31.12.18
1. kolo kval.
vs. Zhao Zhao2-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
Hongkong Hong Kong - tvrda
23.12.18
kval.
vs. Agustin Velotti4-6, 0-6 porazdetalj meča
21.12.18
1. kolo kval.
vs. Denton Ho4-6, 7-69, 7-5 pobjedadetalj meča
Thailand Thailand F3 - tvrda
03.09.18
kval.
vs. Shahbaaz Khan3-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Akanit Pumjit6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Thailand F2 - tvrda
28.08.18
1. kolo
vs. Ronnie Schneider3-6, 1-4, - Bang Shuo Yin - odustajanjeporazdetalj meča
27.08.18
kval.
vs. Shahbaaz Khan4-6, 7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Charles Roberts7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Thailand F1 - tvrda
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Phongsapak Kerdlaphee6-77, 3-6 porazdetalj meča
Taipei (CHN) Chinese Taipei - tvrda
24.07.18
1. kolo
vs. Michael Zhu4-6, 2-6 porazdetalj meča
Taipei (CHN) Chinese Taipei - tvrda
18.07.18
1. kolo
vs. Chun Hsin Tseng5-4, Chun Hsin Tseng - odustajanjepobjedadetalj meča
18.07.18
2. kolo
vs. Yuta Kawahashi6-3, 1-6, 2-6 porazdetalj meča
China China F10 - tvrda
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Jianhui Li2-6, 2-6 porazdetalj meča
China China F9 - tvrda
03.07.18
1. kolo
vs. Young-Hoon Jeong0-6, 2-6 porazdetalj meča
02.07.18
kval.
vs. Li-Wie Tan7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Mingyuan Yang7-64, 6-0 pobjedadetalj meča
China China F8 - tvrda
05.06.18
1. kolo
vs. Chukang Wang6-3, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
05.06.18
2. kolo
vs. Sho Katayama2-6, 4-6 porazdetalj meča
03.06.18
kval.
vs. Yong Jia Cai3-6, 7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
China China F7 - tvrda
27.05.18
kval.
vs. Natthasith Kunsuwan6-2, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
27.05.18
2. kolo kval.
vs. Liran Chen6-3, 4-6, 7-67 pobjedadetalj meča

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Luke Johnson1-6, 4-6 porazdetalj meča
<