Aziz Dougaz/Skander Mansouri vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock

Aziz Dougaz/Skander Mansouri vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - M25+H Lagos - usporedba

MEČ

07.10.19FinaleAziz Dougaz/Skander Mansouri Benjamin Lock/Courtney John Lock 7-64, 6-3 Nigeria M25+H Lagos tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Aziz Dougaz
Tunisia
26.03.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Benjamin Lock
Skander Mansouri
Tunisia
23.07.95, 24 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Zimbabwe
18.10.96, 23 Godina




Courtney John Lock
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Aziz Dougaz/Skander Mansouri vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - Međusobni mečevi

07.10.19FinaleAziz Dougaz/Skander MansouriBenjamin Lock/Courtney John Lock7-64, 6-3 detalj mečaNigeria M25+H Lagos tvrda

Aziz Dougaz/Skander Mansouri - Posljednji mečevi

Nigeria M25+H Lagos - tvrda
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Kevin Cheruiyot/Ibrahim Kibet Yego6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery/Tristan Meraut4-6, 6-4, 10-7 pobjedadetalj meča
07.10.19
Finale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
07.10.19
1. kolo
vs. Mukhtar Andu/Paul Emmanuel6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M25 La - zemlja
02.09.19
Četvrtfinale
vs. Milan Radojkovic/Adelchi Virgili6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
02.09.19
Polufinale
vs. Michael Geerts/Anderson Reed6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
Finale
vs. Moez Echargui/Thomas Yaka Kofi Setodji6-2, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo
vs. Dragos Dima/Manuel Guinard6-3, 7-65 pobjedadetalj meča
Cameroon Cameroon F2 - tvrda
03.12.18
Polufinale
vs. Corentin Denolly/Evan Furness7-63, 6-1 pobjedadetalj meča
03.12.18
Finale
vs. Sadio Doumbia/Diego Matos6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
03.12.18
1. kolo
vs. Chris Conrardy/Leny Mitjana6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
03.12.18
Četvrtfinale
vs. David Chaplefeh Forchap/Alexander Klintcharov6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Cameroon Cameroon F1 - tvrda
26.11.18
Finale
vs. Sadio Doumbia/Diego Matos6-4, 6-75, 10-8 pobjedadetalj meča
26.11.18
1. kolo
vs. Kunal Anand/Jatin Dahiya6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
26.11.18
Četvrtfinale
vs. Igor Sao Thiago/Arpit Sharma6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
26.11.18
Polufinale
vs. Chris Conrardy/Leny Mitjana7-63, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F40 - zemlja
18.12.17
1. kolo
vs. Luca Giacomini/Giovanni Oradini6-72, 6-74 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F24 - zemlja
19.06.17
Četvrtfinale
vs. Andrey Chepelev/Francesco Ferrari6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
19.06.17
Polufinale
vs. Anis Ghorbel/Thomas Statzberger6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
Finale
vs. Theo Fournerie/Louis Tessa6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
19.06.17
1. kolo
vs. Andrea Bessire/Francesco Bessire6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F23 - zemlja
12.06.17
1. kolo
vs. Anis Ghorbel/Manuel Guinard3-6, 6-4, 11-13 porazdetalj meča
Tunisia Tunisia F22 - zemlja
05.06.17
Četvrtfinale
vs. Arthur Rinderknech/Valentin Vacherot7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
Polufinale
vs. Riccardo Bonadio/Riccardo Sinicropi7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
05.06.17
Finale
vs. Moez Echargui/Goncalo Oliveira7-64, 6-1 pobjedadetalj meča
05.06.17
1. kolo
vs. Fabiano De Paula/Pedro Sakamoto6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Morocco Morocco F4 - zemlja
25.07.16
Polufinale
vs. Aaron Cortes Alcaraz/Lennert Van Der Linden6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
25.07.16
Finale
vs. Alejandro Garcia Saez/Daniel Monedero-Gonzalez6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
25.07.16
1. kolo
vs. Amine Ahouda/Ayoub Benamar6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
25.07.16
Četvrtfinale
vs. Franco Emanuel Egea/David Fleming6-79, 6-4, 10-2 pobjedadetalj meča

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Mozambique M15 Maputo - tvrda
11.11.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal/Aziz Ouakaa4-6, 6-76 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
04.11.19
Finale
vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Alexis Canter/Hamid Reza Nadaf6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
04.11.19
Četvrtfinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Eric Vanshelboim6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
04.11.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
14.10.19
Finale
vs. William Bushamuka/Aryan Goveas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Friday/Abayomi Oluseyi Philips6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
Četvrtfinale
vs. Sylvester Emmanuel/Takanyi Garanganga6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery/Tristan Meraut7-5, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
07.10.19
Finale
vs. Aziz Dougaz/Skander Mansouri6-74, 3-6 porazdetalj meča
07.10.19
1. kolo
vs. Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf6-1, Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf - odustajanjepobjedadetalj meča
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Fumi/Arnaud Sewanou6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Gianni Mina/Thomas Yaka Kofi Setodji6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
30.09.19
1. kolo
vs. Thabo Ncube/Andreas Scott7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.19
Polufinale
vs. Alexander Donski/Raheel Manji4-6, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
30.09.19
Četvrtfinale
vs. Ruben Konings/Len Schouten7-62, 7-5 pobjedadetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
23.09.19
Finale
vs. Alexander Donski/David Pichler6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Vaughn Hunter6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
Četvrtfinale
vs. Lance Cohen/Michael-John Every6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Polufinale
vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
1. kolo
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
<