MEČ
10.05.19 | Četvrtfinale | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-1, 6-3 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aziz Dougaz | Tom Pisane | |
1. servis % | 26/47 (55%) | 24/44 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 15/24 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/44 (52%) | 15/47 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Aziz Dougaz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aziz Dougaz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aziz Dougaz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tom Pisane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aziz Dougaz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aziz Dougaz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tom Pisane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aziz Dougaz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
11.10.00, 23 Godina
11.10.00, 23 Godina
Aziz Dougaz vs. Tom Pisane - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
10.05.19 | Četvrtfinale | Aziz Dougaz | Tom Pisane | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Aziz Dougaz form & Tom Pisane form
Aziz Dougaz - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-4, - Aziz Dougaz - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Yanki Erel | 6-1, 2-0, Yanki Erel - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-73, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 4-0, Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Justin Boulais | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Kuang Qing Xu | 6-4, 7-63 | detalj meča |
Tom Pisane - Posljednji mečevi
M15 Boca - zemlja | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detalj meča | |
M25 Agadir - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
20.07.21 kval. | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Velenje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.21 kval. | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detalj meča |