MEČ
18.03.19 | 1. kolo kval. | Sagadat Ayap | Federico Iannaccone | 6-4, - odustajanje | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sagadat Ayap vs. Federico Iannaccone - Međusobni mečevi
18.03.19 | 1. kolo kval. | Sagadat Ayap | Federico Iannaccone | 6-4, Federico Iannaccone - odustajanje | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Sagadat Ayap form & Federico Iannaccone form
Sagadat Ayap - Posljednji mečevi
M25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
02.02.21 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Federico Iannaccone - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 Četvrtfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | detalj meča |