MEČ
04.08.17 | Polufinale | Axel Michon | Luca Gelhardt | 6-1, 6-3 | Finland F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Axel Michon | Luca Gelhardt | |
1. servis % | 29/49 (59%) | 34/58 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 6/24 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/58 (55%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Axel Michon vs. Luca Gelhardt - Međusobni mečevi
04.08.17 | Polufinale | Axel Michon | Luca Gelhardt | 6-1, 6-3 | detalj meča | Finland F1 | zemlja |
Axel Michon form & Luca Gelhardt form
Axel Michon - Posljednji mečevi
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Germany F10 - zemlja | ||||
03.08.18 Četvrtfinale | vs. Jeroen Vanneste | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
02.08.18 2. kolo | vs. Facundo Mena | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
France F10 - zemlja | ||||
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Alen Avidzba | 6-3, 2-2, - Axel Michon - odustajanje | detalj meča | |
21.06.18 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
20.06.18 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
France F3 - tepih | ||||
26.01.18 Četvrtfinale | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 2-5, - Axel Michon - odustajanje | detalj meča | |
24.01.18 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.01.18 1. kolo | vs. Mick Lescure | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
27.10.17 Polufinale | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.17 Četvrtfinale | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.10.17 2. kolo | vs. Leonard Von Hindte | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.10.17 1. kolo | vs. Dejan Katic | 3-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Ghedin | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
17.09.17 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
15.09.17 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.17 Četvrtfinale | vs. Mario Vilella Martinez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.09.17 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-4, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Maxime Tabatruong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.09.17 kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.17 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Luca Gelhardt - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detalj meča |