Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Austin Smith vs. Uri Vodavoz - Međusobni mečevi
26.09.16 | kval. | Austin Smith | Uri Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
Austin Smith form & Uri Vodavoz form
Austin Smith - Posljednji mečevi
USA F37 - zemlja | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Gianni Mina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.16 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
USA F35 - zemlja | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Guillermo Nunez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Thales Turini | 6-4, 4-3, Thales Turini - odustajanje | detalj meča | |
USA F34 - dvorana | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
USA F33 - tvrda | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Michael Geerts | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Mico Santiago | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Gunther Matta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. William Griffith | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
05.10.16 1. kolo | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Saar Steele | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Amir Weintraub | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Mor Bulis | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
25.09.16 Finale | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.09.16 Polufinale | vs. Dekel Bar | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
23.09.16 Četvrtfinale | vs. Ben Patael | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Bar Tzuf Botzer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Fabio Santarossa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Atlanta - tvrda | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lexington Challenger - tvrda | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Marinko Matosevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F24 - tvrda | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Wil Spencer | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Uri Vodavoz - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
10.06.18 kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detalj meča |