Latvia
09.04.97, 27 Godina
11760 $
09.04.97, 27 Godina
11760 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
02.04.98, 26 Godina
02.04.98, 26 Godina
Arturs Lazdins vs. Ruan Du Preez - Međusobni mečevi
04.03.18 | 2. kolo kval. | Arturs Lazdins | Ruan Du Preez | 6-4, 6-1 | detalj meča | Egypt F8 | tvrda |
Arturs Lazdins form & Ruan Du Preez form
Arturs Lazdins - Posljednji mečevi
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - odustajanje | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ruan Du Preez - Posljednji mečevi
Zimbabwe F3 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Zimbabwe F2 - tvrda | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Vencl | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Zimbabwe F1 - tvrda | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F18 - tvrda | ||||
06.05.18 kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Spelta | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F17 - tvrda | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. George Agious | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Hingley | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F16 - tvrda | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F7 - tvrda | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F31 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F30 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Shramay Dhawan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Portugal F18 - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F17 - tvrda | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Goncalo Andrade | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F16 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
Zimbabwe F3 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Tyler Hochwalt | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
Zimbabwe F2 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Brandon Levendale | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Zimbabwe F1 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F13 - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Leo Julien Sebaoun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Denislav Gochev | 3-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 2-6, 0-6 | detalj meča |