MEČ
26.06.17 | kval. | Artur Shakhnubaryan | Saida'Lo Saidkarimov | 6-1, 6-4 | Russia F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artur Shakhnubaryan vs. Saida'Lo Saidkarimov - Međusobni mečevi
26.06.17 | kval. | Artur Shakhnubaryan | Saida'Lo Saidkarimov | 6-1, 6-4 | detalj meča | Russia F2 | tvrda |
Artur Shakhnubaryan form & Saida'Lo Saidkarimov form
Artur Shakhnubaryan - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - odustajanje | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
08.05.19 kval. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F22 - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Saida'Lo Saidkarimov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.20 kval. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - odustajanje | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detalj meča |