MEČ
23.09.20 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 7-64 | Sibiu Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Johannes Haerteis | Arthur Rinderknech | |
1. servis % | 56/90 (62%) | 50/91 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/56 (73%) | 33/50 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 23/41 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/91 (38%) | 31/90 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 7 |
Asovi | 3 | 9 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johannes Haerteis vs. Arthur Rinderknech - Međusobni mečevi
23.09.20 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | Sibiu Challenger | zemlja |
Johannes Haerteis form & Arthur Rinderknech form
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Arthur Rinderknech - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detalj meča |