MEČ
05.06.18 | 1. kolo | Arthur Rinderknech | Fran Zvonimir Zgombic | 6-1, 6-1 | Israel F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Arthur Rinderknech | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. servis % | 25/36 (69%) | 21/50 (42%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/25 (88%) | 12/21 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 10/29 (34%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/50 (56%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Fran Zvonimir Zgombic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Rinderknech | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Fran Zvonimir Zgombic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Fran Zvonimir Zgombic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Fran Zvonimir Zgombic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Arthur Rinderknech | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Arthur Rinderknech | 3-0 | |
Arthur Rinderknech | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Fran Zvonimir Zgombic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arthur Rinderknech vs. Fran Zvonimir Zgombic - Međusobni mečevi
05.06.18 | 1. kolo | Arthur Rinderknech | Fran Zvonimir Zgombic | 6-1, 6-1 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Arthur Rinderknech form & Fran Zvonimir Zgombic form
Arthur Rinderknech - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detalj meča |
Fran Zvonimir Zgombic - Posljednji mečevi
Belarus F3 - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - odustajanje | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
France F9 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detalj meča | |
France F7 - tvrda | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F13 - tvrda | ||||
06.04.18 Četvrtfinale | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
17.03.18 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.18 Četvrtfinale | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
12.03.18 kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detalj meča |