MEČ
31.05.15 | 2. kolo kval. | Arthur De Greef | Paul Woerner | 6-1, 6-2 | Furth Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arthur De Greef | Paul Woerner | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 28/42 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 2/14 (14%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/42 (62%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Arthur De Greef | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur De Greef | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arthur De Greef vs. Paul Woerner - Međusobni mečevi
31.05.15 | 2. kolo kval. | Arthur De Greef | Paul Woerner | 6-1, 6-2 | detalj meča | Furth Challenger | zemlja |
Arthur De Greef form & Paul Woerner form
Arthur De Greef - Posljednji mečevi
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague II - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - odustajanje | detalj meča | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - odustajanje | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
11.01.20 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - odustajanje | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Paul Woerner - Posljednji mečevi
M15 Nakhon - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - odustajanje | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | detalj meča |