MEČ
25.08.18 | 1. kolo kval. | Artemon Apostu-Efremov | Ioan Dan Abrudan | 6-2, 6-3 | Romania F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
18.03.99, 25 Godina
18.03.99, 25 Godina
Artemon Apostu-Efremov vs. Ioan Dan Abrudan - Međusobni mečevi
25.08.18 | 1. kolo kval. | Artemon Apostu-Efremov | Ioan Dan Abrudan | 6-2, 6-3 | detalj meča | Romania F11 | zemlja |
Artemon Apostu-Efremov form & Ioan Dan Abrudan form
Artemon Apostu-Efremov - Posljednji mečevi
Romania F11 - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrew Ilie (USA) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | - | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Zamurri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Romania F16 - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Bastian Parada | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Conor Berg | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Brasov Challenger - zemlja | ||||
05.09.11 1. kolo kval. | vs. Sebastian Erimicioiu | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.11 2. kolo kval. | vs. Adrian Cruciat | 2-6, 0-3, - Artemon Apostu-Efremov - odustajanje | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.11 1. kolo | vs. Vlad Stefan | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.05.11 2. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
23.05.11 Četvrtfinale | vs. Giulio Torroni | 6-1, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
19.09.09 1. kolo kval. | vs. Pere Riba | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
18.05.09 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F4 - zemlja | ||||
23.03.09 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.03.09 2. kolo | vs. Marcin Gawron | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
19.01.09 1. kolo | vs. Petar Jelenic | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
07.09.08 2. kolo kval. | vs. Diego Hartfield | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.08 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Brasov - zemlja | ||||
01.09.08 1. kolo kval. | vs. Andrei Ionescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.09.08 2. kolo kval. | vs. Robert Varga | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F18 - zemlja | ||||
25.08.08 1. kolo | vs. Charalampos Kapogiannis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.08.08 2. kolo | vs. Andrei Mlendea | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F17 - zemlja | ||||
18.08.08 Četvrtfinale | vs. Ilie-Aurelian Giurgiu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.08.08 1. kolo | vs. Costin Paval | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.08.08 2. kolo | vs. Daniel Pfeiffer | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Ioan Dan Abrudan - Posljednji mečevi
M15 Santo - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - odustajanje | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Alexandru Danes | 4-6, 7-63, 5-7 | detalj meča |