MEČ
30.11.15 | Finale | Artem Smirnov | Michal Konecny | 6-2, 6-2 | Czech Republic | tepih |
STATISTIKE MEČA
Artem Smirnov | Michal Konecny | |
1. servis % | 41/56 (73%) | 34/52 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/41 (66%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/52 (52%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Michal Konecny - Međusobni mečevi
30.11.15 | Finale | Artem Smirnov | Michal Konecny | 6-2, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | tepih |
Artem Smirnov form & Michal Konecny form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Michal Konecny - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča |