MEČ
28.06.10 | 1. kolo kval. | Artem Smirnov | Max Raditschnigg | 7-611, 0-6, 6-4 | Arad Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Max Raditschnigg - Međusobni mečevi
28.06.10 | 1. kolo kval. | Artem Smirnov | Max Raditschnigg | 7-611, 0-6, 6-4 | detalj meča | Arad Challenger | zemlja |
Artem Smirnov form & Max Raditschnigg form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Max Raditschnigg - Posljednji mečevi
Croatia F14 - zemlja | ||||
24.10.11 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Croatia F13 - zemlja | ||||
17.10.11 1. kolo | vs. Wesley Koolhof | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo | vs. Steven Moneke | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Austria F8 - zemlja | ||||
29.08.11 Finale | vs. Marc Sieber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.08.11 2. kolo | vs. Philip Lang | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
29.08.11 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Giustino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.08.11 Polufinale | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
29.08.11 1. kolo | vs. Jakub Lustyk | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Austria F7 - zemlja | ||||
22.08.11 1. kolo | vs. Florian Farnleitner | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.08.11 Četvrtfinale | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
22.08.11 2. kolo | vs. Lukas Jastraunig | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
31.07.11 2. kolo kval. | vs. Daniel Brands | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.11 1. kolo kval. | vs. Dennis Bloemke | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
23.07.11 1. kolo kval. | vs. Marc Rath | 6-70, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
Orbetello Challenger - zemlja | ||||
19.07.11 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.11 2. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
18.07.11 kval. | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
05.07.11 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.07.11 2. kolo kval. | vs. Morris Maracci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.07.11 kval. | vs. Pedro Sousa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turin Challenger - zemlja | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Stefano Galvani | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
13.06.11 kval. | vs. James Mcgee | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
13.06.11 1. kolo kval. | vs. Andrey Kumantsov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.06.11 2. kolo kval. | vs. Enrico Fioravante | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Italy F11 - zemlja | ||||
23.05.11 Četvrtfinale | vs. Radu Albot | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
23.05.11 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
23.05.11 1. kolo | vs. Jorge Aguilar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
09.05.11 1. kolo kval. | vs. Tomislav Gregurovic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
09.05.11 2. kolo kval. | vs. Nikola Ciric | 4-6, 2-6 | detalj meča |