MEČ
28.04.14 | kval. | Artem Smirnov | Marek Semjan | 6-4, 6-3 | Ostrava Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Artem Smirnov | Marek Semjan | |
1. servis % | 35/62 (56%) | 41/73 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/35 (71%) | 26/41 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 14/32 (44%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/73 (45%) | 23/62 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/135 (53%) | 63/135 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Marek Semjan - Međusobni mečevi
28.04.14 | kval. | Artem Smirnov | Marek Semjan | 6-4, 6-3 | detalj meča | Ostrava Challenger | zemlja |
21.01.13 | 1. kolo | Artem Smirnov | Marek Semjan | 6-2, 7-61 | detalj meča | Turkey F3 | tvrda |
22.09.09 | 1. kolo | Marek Semjan | Artem Smirnov | 6-0, 7-5 | detalj meča | Trnava Challenger | zemlja |
24.09.08 | 1. kolo | Artem Smirnov | Marek Semjan | 6-3, 7-5 | detalj meča | Trnava | zemlja |
28.01.08 | 1. kolo | Artem Smirnov | Marek Semjan | 6-4, 7-65 | detalj meča | Germany F4 | tepih |
Artem Smirnov form & Marek Semjan form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Marek Semjan - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyula - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.04.19 kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - odustajanje | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
13.03.19 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | detalj meča |