MEČ
28.11.19 | 2. kolo | Artem Smirnov | Jakub Paul | 6-1, 6-2 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Artem Smirnov | Jakub Paul | |
1. servis % | 22/37 (59%) | 33/58 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/22 (86%) | 15/33 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/58 (57%) | 10/37 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jakub Paul | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Artem Smirnov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Jakub Paul | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jakub Paul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jakub Paul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Artem Smirnov | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Artem Smirnov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jakub Paul | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Jakub Paul - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Artem Smirnov | Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Artem Smirnov form & Jakub Paul form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Jakub Paul - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 1-6, 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Vincent Marysko | 2-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Cina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Jadoun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-2, 3-0, Alexander Donski - odustajanje | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Etienne Donnet | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-0, 6-3 | detalj meča |