INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Ilya Ivashka - Međusobni mečevi
13.05.13 | 1. kolo | Artem Smirnov | Ilya Ivashka | 6-0, 6-3 | detalj meča | Russia F6 | zemlja |
Artem Smirnov form & Ilya Ivashka form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ilya Ivashka - Posljednji mečevi
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Winston-Salem - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
London - trava | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
12.04.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 kval. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča |