MEČ
16.08.10 | 2. kolo kval. | Artem Smirnov | Gilad Ben Zvi | 3-6, 6-2, 6-3 | Karshi Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.06.90, 33 Godina
178 cm
69 kg
Igra desnom rukom
22614 $
12.06.90, 33 Godina
178 cm
69 kg
Igra desnom rukom
22614 $
Artem Smirnov vs. Gilad Ben Zvi - Međusobni mečevi
16.08.10 | 2. kolo kval. | Artem Smirnov | Gilad Ben Zvi | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | Karshi Challenger | tvrda |
Artem Smirnov form & Gilad Ben Zvi form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Gilad Ben Zvi - Posljednji mečevi
Israel F8 - tvrda | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Tal Goldengoren | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 0-6, 0-4, - Gilad Ben Zvi - odustajanje | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Alexandr Kushakov | 0-4, - Gilad Ben Zvi - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
07.09.13 2. kolo kval. | vs. Joshua Milton | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F35 - tvrda | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Richard Gabb | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - tvrda | ||||
26.08.13 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.13 1. kolo | vs. Scott Clayton | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F33 - tvrda | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Tucker Vorster | 1-4, - Gilad Ben Zvi - odustajanje | detalj meča | |
Eskisehir Challenger - tvrda | ||||
16.07.13 1. kolo | vs. Blaz Rola | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.13 kval. | vs. David Rice | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.13 1. kolo kval. | vs. Ilya Ivashka | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
06.07.13 1. kolo kval. | vs. Mikhail Biryukov | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Roei Baran | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.06.13 kval. | vs. Yehonatan Kaufman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.06.13 1. kolo | vs. Emil Saveljev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.06.13 2. kolo | vs. Antoine Benneteau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
03.06.13 1. kolo | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.06.13 2. kolo | vs. Elie Rousset | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.13 Četvrtfinale | vs. Bar Tzuf Botzer | 0-2, - Gilad Ben Zvi - odustajanje | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.05.13 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
29.04.13 kval. | vs. Christos Keisidis | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Yum Adiv | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.04.13 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Nico Matic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - tvrda | ||||
08.04.13 2. kolo kval. | vs. Jakub Hadrava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.13 1. kolo | vs. Jan Minar | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.04.13 kval. | vs. Herkko Pollanen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F13 - tvrda | ||||
01.04.13 1. kolo | vs. Jan Satral | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | detalj meča |