MEČ
01.07.17 | 1. kolo kval. | Artem Smirnov | Florian Broska | 6-1, 6-1 | Marburg Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Artem Smirnov | Florian Broska | |
1. servis % | 21/38 (55%) | 14/42 (33%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 4/14 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 8/38 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Florian Broska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Florian Broska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Smirnov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Florian Broska - Međusobni mečevi
01.07.17 | 1. kolo kval. | Artem Smirnov | Florian Broska | 6-1, 6-1 | detalj meča | Marburg Challenger | zemlja |
Artem Smirnov form & Florian Broska form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Florian Broska - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Luca Potenza | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Luc Fomba | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Christoph Negritu | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Federico Cina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Filippo Romano | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Petr Brunclik | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-2 | detalj meča |