MEČ
18.06.17 | kval. | Artem Smirnov | Antonio Massara | 2-6, 6-0, 6-3 | Todi Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Antonio Massara - Međusobni mečevi
18.06.17 | kval. | Artem Smirnov | Antonio Massara | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | Todi Challenger | zemlja |
Artem Smirnov form & Antonio Massara form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Antonio Massara - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - odustajanje | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | detalj meča |