MEČ
13.05.13 | Četvrtfinale | Artem Smirnov | Andrei Vasilevski | 6-2, 6-4 | Russia F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Andrei Vasilevski - Međusobni mečevi
13.05.13 | Četvrtfinale | Artem Smirnov | Andrei Vasilevski | 6-2, 6-4 | detalj meča | Russia F6 | zemlja |
Artem Smirnov form & Andrei Vasilevski form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Andrei Vasilevski - Posljednji mečevi
Cassis Challenger - tvrda | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Niels Desein | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Caltanissetta Challenger - zemlja | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Surchenko | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.06.17 2. kolo kval. | vs. Matteo Berrettini | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Anning Challenger - zemlja | ||||
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Dino Marcan | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Qingdao Challenger - zemlja | ||||
15.04.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Ghedin | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
26.03.17 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Wroclaw Challenger - dvorana | ||||
27.02.17 kval. | vs. Yann Marti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.17 2. kolo kval. | vs. Jan Mertl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.02.17 1. kolo kval. | vs. Fredrik Ask | 6-3, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
Astana Challenger - dvorana | ||||
20.11.16 kval. | vs. Denys Molchanov | 7-62, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.16 1. kolo kval. | vs. Evgeny Danilov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Mikhail Elgin | 6-4, 6-75, 6-76 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
29.10.16 1. kolo kval. | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Budapest Challenger - dvorana | ||||
23.10.16 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.10.16 1. kolo kval. | vs. Ilija Vucic | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
24.09.16 1. kolo kval. | vs. Ruan Roelofse | 6-76, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
04.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Mektic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
25.08.16 Četvrtfinale | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.08.16 2. kolo | vs. Scott Clayton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.08.16 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
18.08.16 2. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.16 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 0-0, Igor Sijsling - odustajanje | detalj meča | |
14.08.16 kval. | vs. Sebastian Serrano | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.08.16 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Sander Arends | 5-7, 1-6 | detalj meča |