INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Adrian Sikora - Međusobni mečevi
07.06.10 | kval. | Artem Smirnov | Adrian Sikora | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Kosice Challenger | zemlja |
23.03.09 | 1. kolo | Artem Smirnov | Adrian Sikora | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | Turkey F2 | zemlja |
Artem Smirnov form & Adrian Sikora form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Adrian Sikora - Posljednji mečevi
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
19.04.17 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.17 1. kolo | vs. Dmitry Mnushkin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Erik Holt-Crossman | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Daniel Appelgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
France F7 - dvorana | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Thibaut Beaucourt | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Maxime Tabatruong | 2-6, 1-4, - Adrian Sikora - odustajanje | detalj meča | |
France F5 - dvorana | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. David Guez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Cazaban | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Louis Tessa | 6-0, 3-0, Louis Tessa - odustajanje | detalj meča | |
France F4 - dvorana | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.17 kval. | vs. Mikael Ymer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Jan Mertl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Marek Jaloviec | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo | vs. Matej Vocel | 7-5, 7-60 | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jelle Sels | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F29 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Conor Berg | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
14.10.16 Četvrtfinale | vs. Giorgio Ricca | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.16 2. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
12.10.16 1. kolo | vs. Luke Oakley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Serbia F7 - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-1, 1-2, - Adrian Sikora - odustajanje | detalj meča | |
14.09.16 1. kolo | vs. Dejan Katic | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Charalampos Kapogiannis | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Jonny O'Mara | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.16 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.03.16 2. kolo kval. | vs. Winston Lin | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Canada F2 - dvorana | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Edward Corrie | 3-6, 1-4, - Adrian Sikora - odustajanje | detalj meča | |
Canada F1 - dvorana | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Daniel Smethurst | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča |