MEČ
06.03.17 | 1. kolo kval. | Artem Dubrivnyy | Vadym Zrazhevskyy | 6-2, 6-3 | Egypt F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.06.93, 30 Godina
19.06.93, 30 Godina
Artem Dubrivnyy vs. Vadym Zrazhevskyy - Međusobni mečevi
06.03.17 | 1. kolo kval. | Artem Dubrivnyy | Vadym Zrazhevskyy | 6-2, 6-3 | detalj meča | Egypt F8 | tvrda |
Artem Dubrivnyy form & Vadym Zrazhevskyy form
Artem Dubrivnyy - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
16.10.21 Polufinale | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.21 kval. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
19.07.21 kval. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Biella 7 - zemlja | ||||
31.05.21 kval. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.21 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.21 2. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
18.05.21 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Vadym Zrazhevskyy - Posljednji mečevi
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Mykola Yeremeiev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mykhaylo Veselov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Andrea Borroni | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F19 - tvrda | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Worku | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Michail Pervolarakis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |