MEČ
11.01.13 | 2. kolo kval. | Arnau Brugues-Davi | Tsung-Hua Yang | 7-5, 4-6, 6-3 | Melbourne | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Arnau Brugues-Davi | Tsung-Hua Yang | |
1. servis % | 71/109 (65%) | 46/82 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/71 (70%) | 33/46 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/38 (58%) | 19/36 (53%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/86 (35%) | 37/114 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/195 (52%) | 89/196 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 2 | 11 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arnau Brugues-Davi vs. Tsung-Hua Yang - Međusobni mečevi
11.01.13 | 2. kolo kval. | Arnau Brugues-Davi | Tsung-Hua Yang | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
29.06.09 | 2. kolo | Tsung-Hua Yang | Arnau Brugues-Davi | 7-5, 6-3 | detalj meča | Malaysia F3 | tvrda |
22.06.09 | Polufinale | Tsung-Hua Yang | Arnau Brugues-Davi | 6-3, 6-1 | detalj meča | Malaysia F2 | tvrda |
Arnau Brugues-Davi form & Tsung-Hua Yang form
Arnau Brugues-Davi - Posljednji mečevi
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.13 1. kolo | vs. Alexander Ward | 6-4, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Scheveningen Challenger - zemlja | ||||
08.07.13 1. kolo | vs. Nick van der Meer | 2-4, - Arnau Brugues-Davi - odustajanje | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
04.07.13 2. kolo | vs. Michal Konecny | 6-3, 2-4, - Arnau Brugues-Davi - odustajanje | detalj meča | |
03.07.13 1. kolo | vs. Matteo Viola | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Julian Reister | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
Spain F19 - tvrda | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.06.13 Četvrtfinale | vs. Gerard Granollers | - | detalj meča | |
24.06.13 2. kolo | vs. Agustin Boje-Ordonez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.13 1. kolo | vs. Dusan Lojda | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.05.13 1. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
04.05.13 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
30.04.13 1. kolo | vs. Marcel Granollers | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
20.04.13 1. kolo kval. | vs. Javier Marti | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
03.04.13 2. kolo | vs. Martin Fischer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.13 1. kolo | vs. Matwe Middelkoop | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Spain F7 - tepih | ||||
18.03.13 1. kolo | vs. Sander Arends | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.13 2. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.03.13 Polufinale | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.13 Četvrtfinale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
07.02.13 2. kolo | vs. Gilles Simon | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.02.13 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-75, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
04.02.13 kval. | vs. Josselin Ouanna | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.02.13 2. kolo kval. | vs. Jules Marie | 6-78, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.02.13 1. kolo kval. | vs. Riccardo Ghedin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
France F3 - dvorana | ||||
28.01.13 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-71, 6-2 | detalj meča | |
28.01.13 2. kolo | vs. Elie Rousset | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.13 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.13 kval. | vs. Jan-Lennard Struff | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.01.13 2. kolo kval. | vs. Tsung-Hua Yang | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |