MEČ
17.07.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Facundo Arias Bisso | 6-4, 6-4 | M25 Lima | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arklon Huertas Del Pino | Facundo Arias Bisso | |
1. servis % | 50/61 (82%) | 42/57 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/50 (66%) | 26/42 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/57 (44%) | 21/61 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
30.09.98, 25 Godina
30.09.98, 25 Godina
Arklon Huertas Del Pino vs. Facundo Arias Bisso - Međusobni mečevi
17.07.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Facundo Arias Bisso | 6-4, 6-4 | detalj meča | M25 Lima | zemlja |
Arklon Huertas Del Pino form & Facundo Arias Bisso form
Arklon Huertas Del Pino - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Arequipa - zemlja | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Facundo Arias Bisso - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Jakub Wojcik | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Elias Hanni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Andrea Turco | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 7-63, 10-2 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 7-5, 4-0, Pasquale De Giorgio - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.21 kval. | vs. Calin Manda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Da-Niel Kotze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Ortega | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Bautista Nicolas Serrano | 6-75, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
30.03.21 kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivo Delucchi | 6-0, 2-0, Ivo Delucchi - odustajanje | detalj meča |