MEČ
24.07.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Benedikt Emesz | 6-3, 6-1 | M15 Wels | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arklon Huertas Del Pino | Benedikt Emesz | |
1. servis % | 27/42 (64%) | 36/55 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 15/36 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/55 (56%) | 11/42 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Benedikt Emesz | |
0-0 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Benedikt Emesz | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 15-0 | ||
Arklon Huertas Del Pino | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Benedikt Emesz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arklon Huertas Del Pino | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Benedikt Emesz | |
Arklon Huertas Del Pino | 5-1 | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
05.12.01, 22 Godina
05.12.01, 22 Godina
Arklon Huertas Del Pino vs. Benedikt Emesz - Međusobni mečevi
24.07.19 | 1. kolo | Arklon Huertas Del Pino | Benedikt Emesz | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Wels | zemlja |
Arklon Huertas Del Pino form & Benedikt Emesz form
Arklon Huertas Del Pino - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Arequipa - zemlja | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Benedikt Emesz - Posljednji mečevi
M25 Austin - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Siem Woldeab | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Brown | 6-72, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Yvo Panak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Olle Wallin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Hank Trondson | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Jake Trondson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Alexander Petrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
12.07.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - odustajanje | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Timofey Stepanov | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-3, 6-3 | detalj meča |