INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luka Pavlovic vs. Arjun Kadhe - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Luka Pavlovic form & Arjun Kadhe form
Luka Pavlovic - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - odustajanje | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Arjun Kadhe - Posljednji mečevi
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detalj meča |