MEČ
21.09.20 | 1. kolo kval. | Aristotelis Thanos | Makary Adamek | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Greece
07.04.01, 22 Godina
27401 $
07.04.01, 22 Godina
27401 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
21.05.01, 22 Godina
21.05.01, 22 Godina
Aristotelis Thanos vs. Makary Adamek - Međusobni mečevi
21.09.20 | 1. kolo kval. | Aristotelis Thanos | Makary Adamek | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Aristotelis Thanos form & Makary Adamek form
Aristotelis Thanos - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Edas Butvilas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-710 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-0, 3-1, Youssef Labbene - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 kval. | vs. Romain Faucon | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Mao | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 7-68, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Makary Adamek - Posljednji mečevi
M25 Bielsko - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Kana | 5-7, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Jarek Andrzejczak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jan Pleva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Taha Kapadia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Bakir Habul | 2-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Abdellatif | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Martin Fekiac | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |