Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Sander Gille/Joran Vliegen 05.02.2020

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Sander Gille/Joran Vliegen 05.02.2020 - Cordoba Open - Cordoba - usporedba

MEČ

05.02.201. koloAriel Behar/Gonzalo Escobar Sander Gille/Joran Vliegen 3-6, 6-3, 11-9 Argentina Cordoba zemlja

STATISTIKE MEČA

Ariel Behar/Gonzalo EscobarSander Gille/Joran Vliegen
1. servis %42/55 (76%)40/59 (68%)
Osvojeni bodovi na 1.servis35/42 (83%)31/40 (78%)
Osvojeni bodovi na 2.servis5/13 (38%)11/19 (58%)
Osvojene break-lopte1/2 (50%)1/5 (20%)
Osvojeni bodovi iz returna17/59 (29%)15/55 (27%)
Osvojeni bodovi ukupno57/114 (50%)57/114 (50%)
Dvostruke pogreške12
Asovi33

STATISTIKE MEČA

1
0-0Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
1-1Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
1-3Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-4Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-5Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
3-6
2
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
3-2Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3
3
0-0Sander Gille/Joran Vliegen Sander Gille/Joran Vliegen serve
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve(9)
0-0
11-9

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 30 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Belgium
15.01.91, 29 Godina







Sander Gille
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Belgium
07.07.93, 26 Godina




Joran Vliegen
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Sander Gille/Joran Vliegen - Međusobni mečevi

05.02.201. koloAriel Behar/Gonzalo EscobarSander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 detalj mečaArgentina Cordoba zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez/Andrea Collarini7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
02.11.19
Finale
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild7-64, 7-65 pobjedadetalj meča
01.11.19
Polufinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexander Merino/Mario Vilella Martinez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
26.10.19
Finale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 pobjedadetalj meča
25.10.19
Polufinale
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
13.10.19
Finale
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 pobjedadetalj meča
12.10.19
Polufinale
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Pedja Krstin/Sumit Nagal6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy Genova Challenger - zemlja
08.09.19
Finale
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni3-6, 6-4, 10-3 pobjedadetalj meča

Sander Gille/Joran Vliegen - Posljednji mečevi

Hungary Davis Cup - zemlja
07.03.20
vs. Attila Balazs/Marton Fucsovics3-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Mexico Acapulco - tvrda
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-62, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
19.02.20
1. kolo
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro6-76, 6-4, 3-10 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
15.02.20
Polufinale
vs. Guillermo Duran/Juan Ignacio Londero6-74, 4-6 porazdetalj meča
14.02.20
Četvrtfinale
vs. Pablo Cuevas/Hugo Dellien Pablo Cuevas/Hugo Dellien - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
11.02.20
1. kolo
vs. Andrea Collarini/Federico Coria4-6, 6-1, 10-2 pobjedadetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
05.02.20
1. kolo
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-3, 3-6, 9-11 porazdetalj meča
Australia Melbourne - tvrda
25.01.20
2. kolo
vs. Simone Bolelli/Benoit Paire6-76, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Pablo Andujar/Feliciano Lopez6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
New Zeland Auckland - tvrda
17.01.20
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Ben Mclachlan6-75, 6-74 porazdetalj meča
16.01.20
Četvrtfinale
vs. Divij Sharan/Artem Sitak5-7, 7-63, 11-9 pobjedadetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Joao Sousa Leonardo Mayer/Joao Sousa - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Australia Brisbane Perth - tvrda
10.01.20
Četvrtfinale
vs. Pablo Carreno-Busta/Rafael Nadal7-67, 5-7, 7-10 porazdetalj meča
07.01.20
vs. Grigor Dimitrov/Alexandar Lazarov3-6, 6-4, 10-7 pobjedadetalj meča
05.01.20
vs. Jamie Murray/Joe Salisbury3-6, 6-77 porazdetalj meča
03.01.20
vs. Radu Albot/Alexander Cozbinov6-75, 7-64, 11-9 pobjedadetalj meča
Spain Davis Cup - dvorana
20.11.19
vs. John Peers/Jordan Thompson0-1, John Peers/Jordan Thompson - odustajanjepobjedadetalj meča
18.11.19
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-65, 4-6, 6-73 porazdetalj meča
France Paris - dvorana
29.10.19
1. kolo
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek6-72, 6-74 porazdetalj meča
Austria Vienna - dvorana
23.10.19
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-4, 5-7, 7-10 porazdetalj meča
Belgium Antwerp - dvorana
19.10.19
Polufinale
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury7-65, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
17.10.19
Četvrtfinale
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-3, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
France Mouilleron Le - dvorana
08.10.19
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel6-2, 2-6, 4-10 porazdetalj meča
China Zhuhai - tvrda
29.09.19
Finale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop7-62, 7-64 pobjedadetalj meča
27.09.19
Polufinale
vs. Dominik Koepfer/Soon-Woo Kwon6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.19
Četvrtfinale
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic/Jeevan Nedunchezhiyan4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Russia St. Petersburg - dvorana
20.09.19
Polufinale
vs. Matteo Berrettini/Simone Bolelli5-7, 5-7 porazdetalj meča
<