Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori 24.05.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori 24.05.2019 - Jerusalem Challenger - usporedba

MEČ

24.05.19PolufinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Luca Margaroli/Andrea Vavassori 6-4, 3-6, 10-4 Izrael Jerusalem Challenger tvrda

STATISTIKE MEČA

Ariel Behar/Gonzalo EscobarLuca Margaroli/Andrea Vavassori
1. servis %44/55 (80%)40/62 (65%)
Osvojeni bodovi na 1.servis34/44 (77%)28/40 (70%)
Osvojeni bodovi na 2.servis7/11 (64%)13/22 (59%)
Osvojene break-lopte1/4 (25%)1/3 (33%)
Osvojeni bodovi iz returna21/62 (34%)14/55 (25%)
Osvojeni bodovi ukupno62/117 (53%)55/117 (47%)
Dvostruke pogreške05
Asovi05

STATISTIKE MEČA

1
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
0-1Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-1Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
3-2Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-3Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve5-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
5-4Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-4
2
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-2Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
2-3Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-4
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
2-5Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-5
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-6
3
0-0Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori serve
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 7-4, 8-4, 9-4
10-4

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 30 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Switzerland
15.02.92, 28 Godina







Luca Margaroli
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Italy
05.05.95, 25 Godina




Andrea Vavassori
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori - Međusobni mečevi

24.05.19PolufinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarLuca Margaroli/Andrea Vavassori6-4, 3-6, 10-4 detalj mečaIzrael Jerusalem Challenger tvrda

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez/Andrea Collarini7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
02.11.19
Finale
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild7-64, 7-65 pobjedadetalj meča
01.11.19
Polufinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexander Merino/Mario Vilella Martinez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
26.10.19
Finale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 pobjedadetalj meča
25.10.19
Polufinale
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
13.10.19
Finale
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 pobjedadetalj meča
12.10.19
Polufinale
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Pedja Krstin/Sumit Nagal6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy Genova Challenger - zemlja
08.09.19
Finale
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni3-6, 6-4, 10-3 pobjedadetalj meča

Luca Margaroli/Andrea Vavassori - Posljednji mečevi

France Pau Challenger - dvorana
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang3-6, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy Bergamo Challenger - dvorana
22.02.20
Finale
vs. Zdenek Kolar/Julian Ocleppo4-6, 3-6 porazdetalj meča
21.02.20
Polufinale
vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino6-73, 6-1, 10-7 pobjedadetalj meča
20.02.20
Četvrtfinale
vs. Illya Marchenko/Roman Safiullin Illya Marchenko/Roman Safiullin - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Luca Nardi/Lorenzo Rottoli6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Launceston Challenger - tvrda
04.02.20
1. kolo
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes7-65, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
Australia Burnie Challenger - tvrda
02.02.20
Finale
vs. Harri Heliovaara/Sem Verbeek6-75, 6-74 porazdetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Australia Bendigo Challenger - tvrda
14.01.20
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/Fajing Sun3-6, 4-6 porazdetalj meča
France Noumea Challenger - tvrda
11.01.20
Finale
vs. Andrea Pellegrino/Mario Vilella Martinez6-71, 6-3, 10-12 porazdetalj meča
10.01.20
Polufinale
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
09.01.20
Četvrtfinale
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol Zdenek Kolar/Lukas Rosol - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
08.01.20
1. kolo
vs. Federico Gaio/Roberto Marcora Federico Gaio/Roberto Marcora - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
New Zeland M15 Te - tvrda
05.01.20
Finale
vs. Rhett Purcell/Calum Puttergill7-5, 6-72, 10-8 pobjedadetalj meča
03.01.20
Četvrtfinale
vs. Zac Osborne/Sam Ryan Ziegann6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
03.01.20
Polufinale
vs. Jake Delaney/Luke Saville6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
02.01.20
1. kolo
vs. William Hatzis/Timothy Willans6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Portugal Maia Challenger - zemlja
20.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/N. Vijay Sundar Prashanth6-0, 4-6, 9-11 porazdetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
13.11.19
1. kolo
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan3-6, 6-4, 7-10 porazdetalj meča
USA Knoxville Challenger - dvorana
08.11.19
Polufinale
vs. Hans Hach Verdugo/Adrian Menendez-Maceiras6-73, 6-73 porazdetalj meča
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Michael Mmoh6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Darian King/Evan King6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy L'Aquila Challenger - zemlja
25.08.19
Finale
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic3-6, 2-6 porazdetalj meča
25.08.19
Polufinale
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
22.08.19
Četvrtfinale
vs. Aslan Karatsev/Pavel Kotov6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Gianluca Di Nicola/Alejandro Gonzalez6-2, 7-63 pobjedadetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
24.05.19
Polufinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-3, 4-10 porazdetalj meča
<