Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019 - Prague Challenger - usporedba

MEČ

27.07.19FinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 6-74, 7-5, 10-8 Czech Republic Prague Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

Ariel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov
1. servis %45/80 (56%)49/81 (60%)
Osvojeni bodovi na 1.servis30/45 (67%)32/49 (65%)
Osvojeni bodovi na 2.servis21/35 (60%)14/32 (44%)
Osvojene break-lopte4/5 (80%)3/10 (30%)
Osvojeni bodovi iz returna35/81 (43%)29/80 (36%)
Osvojeni bodovi ukupno86/161 (53%)75/161 (47%)
Dvostruke pogreške24
Asovi11

STATISTIKE MEČA

10-8

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 30 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Kazakhstan
22.07.87, 33 Godina
185 cm
72 kg
2005
Igra desnom rukom



Andrey Golubev
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Kazakhstan
15.02.87, 33 Godina




Aleksandr Nedovesov
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - Međusobni mečevi

27.07.19FinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov6-74, 7-5, 10-8 detalj mečaCzech Republic Prague Challenger zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

France Aix En - zemlja
12.09.20
Polufinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.20
Finale
vs. Andres Molteni/Hugo Nys4-6, 6-74 porazdetalj meča
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang6-4, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Arthur Cazaux/Harold Mayot7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez/Andrea Collarini7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
02.11.19
Finale
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild7-64, 7-65 pobjedadetalj meča
01.11.19
Polufinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexander Merino/Mario Vilella Martinez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
26.10.19
Finale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 pobjedadetalj meča
25.10.19
Polufinale
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
13.10.19
Finale
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 pobjedadetalj meča

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - Posljednji mečevi

Kazakhstan Nur Sultan - dvorana
12.03.20
Četvrtfinale
vs. Timur Maulenov/Dostanbek Tashbulatov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
11.03.20
1. kolo
vs. Sagadat Ayap/Grigoriy Lomakin6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Davis Cup - dvorana
07.03.20
vs. Robin Haase/Jean-Julien Rojer6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Italy Bergamo Challenger - dvorana
20.02.20
Četvrtfinale
vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino3-6, 5-7 porazdetalj meča
18.02.20
1. kolo
vs. Tomislav Draganja/Sergio Martos Gornes6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
France Cherbourg Challenger - dvorana
13.02.20
Četvrtfinale
vs. Mathias Bourgue/Harold Mayot3-6, 6-2, 5-10 porazdetalj meča
12.02.20
1. kolo
vs. Mikhail Elgin/Teimuraz Gabashvili3-6, 6-4, 10-5 pobjedadetalj meča
France Quimper Challenger - dvorana
02.02.20
Finale
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Scott Clayton/Lloyd Glasspool6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Enzo Couacaud/Albano Olivetti6-4, 6-73, 12-10 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Andre Begemann6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Thailand Bangkok Challenger - tvrda
25.01.20
Polufinale
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang3-6, 7-5, 2-10 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Robin Haase/David Pel6-74, 7-5, 10-7 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Goncalo Oliveira/Tsung-Hua Yang6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Thailand Bangkok Challenger - tvrda
18.01.20
Finale
vs. Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat3-6, 7-61, 10-5 pobjedadetalj meča
17.01.20
Polufinale
vs. Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
16.01.20
Četvrtfinale
vs. Evan King/Hunter Reese7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
14.01.20
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/David Pel6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Slovakia Bratislava Challenger - dvorana
08.11.19
Polufinale
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay6-75, 4-6 porazdetalj meča
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi3-6, 7-65, 10-8 pobjedadetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Germany Hamburg Challenger - dvorana
22.10.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith4-6, 6-70 porazdetalj meča
Germany Ismaning Challenger - tepih
15.10.19
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist6-4, 6-70, 5-10 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
15.09.19
Finale
vs. Marek Gengel/Lukas Rosol Marek Gengel/Lukas Rosol - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.09.19
Polufinale
vs. Hugo Grenier/Ramkumar Ramanathan6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.19
Četvrtfinale
vs. Rameez Junaid/Purav Raja4-6, 7-62, 10-3 pobjedadetalj meča
10.09.19
1. kolo
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
France Cassis Challenger - tvrda
06.09.19
Polufinale
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek3-6, 2-6 porazdetalj meča
05.09.19
Četvrtfinale
vs. Harri Heliovaara/Jurij Rodionov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic/Marc-Andrea Huesler6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
<