Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 27.07.2019 - Prague Challenger - usporedba

MEČ

27.07.19FinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 6-74, 7-5, 10-8 Czech Republic Prague Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

Ariel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov
1. servis %45/80 (56%)49/81 (60%)
Osvojeni bodovi na 1.servis30/45 (67%)32/49 (65%)
Osvojeni bodovi na 2.servis21/35 (60%)14/32 (44%)
Osvojene break-lopte4/5 (80%)3/10 (30%)
Osvojeni bodovi iz returna35/81 (43%)29/80 (36%)
Osvojeni bodovi ukupno86/161 (53%)75/161 (47%)
Dvostruke pogreške24
Asovi11

STATISTIKE MEČA

10-8

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 29 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Kazakhstan
22.07.87, 32 Godina
185 cm
72 kg
2005
Igra desnom rukom



Andrey Golubev
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 30 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Kazakhstan
15.02.87, 32 Godina




Aleksandr Nedovesov
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - Međusobni mečevi

27.07.19FinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarAndrey Golubev/Aleksandr Nedovesov6-74, 7-5, 10-8 detalj mečaCzech Republic Prague Challenger zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Peru Lima Challenger - zemlja
23.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
13.10.19
Finale
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 pobjedadetalj meča
12.10.19
Polufinale
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Pedja Krstin/Sumit Nagal6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy Genova Challenger - zemlja
08.09.19
Finale
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni3-6, 6-4, 10-3 pobjedadetalj meča
06.09.19
Polufinale
vs. Matwe Middelkoop/Igor Zelenay6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
05.09.19
Četvrtfinale
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino/Gerard Granollers6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Italy Como Challenger - zemlja
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Fabricio Neis/Pedro Sousa4-6, 6-3, 11-13 porazdetalj meča
29.08.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Julian Ocleppo6-1, 4-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prague Challenger - zemlja
27.07.19
Finale
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov6-74, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
26.07.19
Polufinale
vs. Tom Jomby/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-3, 6-711, 10-4 pobjedadetalj meča
25.07.19
Četvrtfinale
vs. Tomislav Draganja/Nikola Milojevic6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
24.07.19
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux/Kenny De Schepper6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Germany Braunschweig Challenger - zemlja
09.07.19
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Guillermo Duran4-6, 3-6 porazdetalj meča
Italy Milan Challenger - zemlja
28.06.19
Polufinale
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic5-7, 3-6 porazdetalj meča
27.06.19
Četvrtfinale
vs. Fabricio Neis/Fernando Romboli7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
25.06.19
1. kolo
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
Italy Parma Challenger - zemlja
22.06.19
Finale
vs. Laurynas Grigelis/Andrea Pellegrino6-1, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
21.06.19
Polufinale
vs. Jacopo Berrettini/Raul Brancaccio6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
20.06.19
Četvrtfinale
vs. Riccardo Bonadio/Christopher Heyman6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
18.06.19
1. kolo
vs. Marco Bortolotti/Scott Puodziunas6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
13.06.19
Četvrtfinale
vs. Nikola Cacic/Tsung-Hua Yang6-4, 5-7, 9-11 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Sanjar Fayziev/Alejandro Tabilo4-6, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty Challenger - zemlja
07.06.19
Polufinale
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski4-6, 0-6 porazdetalj meča
06.06.19
Četvrtfinale
vs. Evgeny Karlovskiy/Alexander Pavlioutchenkov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.19
1. kolo
vs. Max Purcell/Akira Santillan6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Italy Vicenza Challenger - zemlja
31.05.19
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini/Francesco Forti6-1, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
31.05.19
Četvrtfinale
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski4-6, 6-4, 7-10 porazdetalj meča

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - Posljednji mečevi

Germany Hamburg Challenger - dvorana
22.10.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith4-6, 6-70 porazdetalj meča
Germany Ismaning Challenger - tepih
15.10.19
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist6-4, 6-70, 5-10 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
15.09.19
Finale
vs. Marek Gengel/Lukas Rosol Marek Gengel/Lukas Rosol - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.09.19
Polufinale
vs. Hugo Grenier/Ramkumar Ramanathan6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.19
Četvrtfinale
vs. Rameez Junaid/Purav Raja4-6, 7-62, 10-3 pobjedadetalj meča
10.09.19
1. kolo
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
France Cassis Challenger - tvrda
06.09.19
Polufinale
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek3-6, 2-6 porazdetalj meča
05.09.19
Četvrtfinale
vs. Harri Heliovaara/Jurij Rodionov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic/Marc-Andrea Huesler6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prague Challenger - zemlja
27.07.19
Finale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar7-64, 5-7, 8-10 porazdetalj meča
26.07.19
Polufinale
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
25.07.19
Četvrtfinale
vs. Scott Puodziunas/Jelle Sels6-4, 7-60 pobjedadetalj meča
23.07.19
1. kolo
vs. Laurynas Grigelis/Mark Vervoort6-2, 7-62 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
20.07.19
Finale
vs. Yunseong Chung/Ji Sung Nam6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
19.07.19
Polufinale
vs. Nicolas Barrientos/Facundo Mena7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
18.07.19
Četvrtfinale
vs. Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov2-0, Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov - odustajanjepobjedadetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov7-63, 7-65 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
11.06.19
1. kolo
vs. Nikola Cacic/Tsung-Hua Yang3-6, 5-7 porazdetalj meča
Kazakhstan Almaty Challenger - zemlja
05.06.19
1. kolo
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic4-6, 6-3, 10-12 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
09.05.19
Četvrtfinale
vs. Arjun Kadhe/Denis Yevseyev6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
08.05.19
1. kolo
vs. Sagadat Ayap/Dmitry Popko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
France Lyon Challenger - zemlja
14.06.17
1. kolo
vs. Christian Garin/Jaume Antoni Munar Clar5-7, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
24.05.17
Četvrtfinale
vs. Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski2-6, 6-79 porazdetalj meča
23.05.17
1. kolo
vs. Sagadat Ayap/Grigoriy Lomakin6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Davis Cup - zemlja
08.04.17
vs. Yan Bai/Mao-Xin Gong3-6, 6-1, 5-7, 6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Russia Davis Cup - tvrda
18.09.16
vs. Konstantin Kravchuk/Andrey Rublev3-6, 7-63, 2-6, 5-7 porazdetalj meča
Serbia Davis Cup - dvorana
05.03.16
vs. Novak Djokovic/Nenad Zimonjic6-3, 7-63, 7-5 pobjedadetalj meča
Poland Wroclaw Challenger - dvorana
16.02.16
1. kolo
vs. Alexander Kudryavtsev/Denys Molchanov4-6, 3-6 porazdetalj meča
Australia Davis Cup - trava
18.07.15
vs. Samuel Groth/Lleyton Hewitt4-6, 6-74, 2-6 porazdetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
03.06.15
Četvrtfinale
vs. Julian Knowle/Philipp Oswald5-7, 5-7 porazdetalj meča
<