MEČ
23.05.17 | 1. kolo | Aria Harajchi | Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | Turkey F20 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aria Harajchi | Hanyi Liu | |
1. servis % | 35/48 (73%) | 34/49 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/35 (86%) | 22/34 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 6/15 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/49 (43%) | 10/48 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
28.03.96, 28 Godina
14795 $
28.03.96, 28 Godina
14795 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aria Harajchi vs. Hanyi Liu - Međusobni mečevi
23.05.17 | 1. kolo | Aria Harajchi | Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | detalj meča | Turkey F20 | zemlja |
Aria Harajchi form & Hanyi Liu form
Aria Harajchi - Posljednji mečevi
Kuwait F3 - tvrda | ||||
11.11.18 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Philp | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-74, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F12 - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anil Yuksel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
27.02.18 kval. | vs. Diego Matos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Boris Beumer | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Zlatan Palazov | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F3 - zemlja | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F2 - zemlja | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Brunetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F1 - zemlja | ||||
11.01.18 kval. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Saif Ali (GBR) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Filippo Leonardi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Konstantin Kirovski | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Kuwait F1 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Plamen Milushev | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Damir Khalilov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Hanyi Liu - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Guiyang - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | detalj meča |