MEČ
07.08.17 | 1. kolo kval. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 7-67, 0-6, 6-3 | Austria F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
21.12.99, 24 Godina
21.12.99, 24 Godina
Anze Arh vs. Bjorn Nareyka - Međusobni mečevi
13.05.19 | 1. kolo kval. | Bjorn Nareyka | Anze Arh | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
21.01.19 | 1. kolo kval. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
07.08.17 | 1. kolo kval. | Anze Arh | Bjorn Nareyka | 7-67, 0-6, 6-3 | detalj meča | Austria F6 | zemlja |
Anze Arh form & Bjorn Nareyka form
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Bjorn Nareyka - Posljednji mečevi
M15 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča |