Croatia
12.05.93, 30 Godina
16202 $
12.05.93, 30 Godina
16202 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Antun Vidak vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
06.10.18 | 1. kolo kval. | Antun Vidak | Pelle Boerma | 7-5, 6-2 | detalj meča | Turkey F31 | zemlja |
Antun Vidak form & Pelle Boerma form
Antun Vidak - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Marino Jakic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
10.05.21 1. kolo | vs. Blaz Rola | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Josip Krstanovic | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Amaury Delmas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mahir Trnka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
22.10.18 kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-4, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Serbia F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Serbia F1 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-70, 5-7 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |