MEČ
29.06.18 | Četvrtfinale | Antonio Massara | Alessandro Petrone | 6-4, 6-4 | Italy F16 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Antonio Massara | Alessandro Petrone | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 45/70 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/34 (79%) | 30/45 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/70 (43%) | 16/56 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Antonio Massara | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antonio Massara | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonio Massara | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonio Massara | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Antonio Massara | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Antonio Massara | 0-1 | |
Antonio Massara | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonio Massara | 4-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Antonio Massara | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-4 | Alessandro Petrone | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antonio Massara vs. Alessandro Petrone - Međusobni mečevi
29.06.18 | Četvrtfinale | Antonio Massara | Alessandro Petrone | 6-4, 6-4 | detalj meča | Italy F16 | zemlja |
Antonio Massara form & Alessandro Petrone form
Antonio Massara - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - odustajanje | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Duffel - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Alessandro Petrone - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cuneo - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detalj meča |