MEČ
12.11.18 | 1. kolo kval. | Antonin Stepanek | Dominik Recek | 6-4, 6-1 | Czech Republic | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
15.04.99, 24 Godina
15.04.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
19.02.95, 29 Godina
18926 $
19.02.95, 29 Godina
18926 $
Antonin Stepanek vs. Dominik Recek - Međusobni mečevi
12.11.18 | 1. kolo kval. | Antonin Stepanek | Dominik Recek | 6-4, 6-1 | detalj meča | Czech Republic | dvorana |
07.07.18 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Antonin Stepanek | 7-5, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Antonin Stepanek form & Dominik Recek form
Antonin Stepanek - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Dominik Recek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Marburg - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča |