MEČ
15.07.20 | 1. kolo | Anton Matusevich | Charles Broom | 2-6, 7-64, 10-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Charles Broom | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 0-3 | |
1-3 | Charles Broom | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 2-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-4 | Charles Broom | |
0-0 | ||
Anton Matusevich | 2-5 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Charles Broom | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Charles Broom | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 2-3 | |
3-3 | Charles Broom | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Anton Matusevich | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-4 | Charles Broom | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
5-5 | Charles Broom | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
(1) | Charles Broom | |
0-0 | ||
7-64 |
3 | ||
0-0 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 1-0 | |
2-0 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 4-0 | |
6-0 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 6-1 | |
6-3 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 7-3 | |
8-3 | Charles Broom | |
Anton Matusevich | 9-3 | |
9-4 | Charles Broom | |
10-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anton Matusevich vs. Charles Broom - Međusobni mečevi
05.02.24 | kval. | Charles Broom | Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | Nottingham Challenger | dvorana |
15.07.20 | 1. kolo | Anton Matusevich | Charles Broom | 2-6, 7-64, 10-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Anton Matusevich form & Charles Broom form
Anton Matusevich - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - odustajanje | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 7-63 | detalj meča |
Charles Broom - Posljednji mečevi
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dan Martin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Junghee You | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 6-0, 6-3 | detalj meča |