MEČ
04.02.19 | 1. kolo kval. | Antoine Walch | Yan Sabanin | 6-4, 6-4 | M15 Grenoble | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Antoine Walch | Yan Sabanin | |
1. servis % | 36/71 (51%) | 29/56 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/36 (75%) | 20/29 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/35 (57%) | 16/27 (59%) |
Osvojene break-lopte | 2/4 (50%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/56 (36%) | 24/71 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/127 (53%) | 60/127 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 5 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Antoine Walch | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Antoine Walch | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Walch | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-4 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Yan Sabanin | |
Antoine Walch | 1-1 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Antoine Walch | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-3 | Yan Sabanin | |
Antoine Walch | 5-3 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
5-4 | Yan Sabanin | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
France
29.10.93, 30 Godina
11872 $
29.10.93, 30 Godina
11872 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Antoine Walch vs. Yan Sabanin - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Antoine Walch | Yan Sabanin | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Grenoble | dvorana |
Antoine Walch form & Yan Sabanin form
Antoine Walch - Posljednji mečevi
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Veigy - tepih | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detalj meča |
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |