MEČ
13.03.18 | kval. | Antoine Cornut-Chauvinc | Simon Beaupain | 7-64, 6-4 | Israel F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Simon Beaupain - Međusobni mečevi
13.03.18 | kval. | Antoine Cornut-Chauvinc | Simon Beaupain | 7-64, 6-4 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Simon Beaupain form
Antoine Cornut-Chauvinc - Posljednji mečevi
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.21 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
10.10.21 Finale | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
16.03.21 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Quimper 2 - dvorana | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
25.01.21 kval. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.01.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.21 Četvrtfinale | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detalj meča |
Simon Beaupain - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-3, 6-74, 7-64 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detalj meča | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Felix Corwin | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča |