MEČ
04.11.18 | 2. kolo kval. | Antoine Bellier | Tsung-Hao Huang | 7-5, 6-2 | Thailand F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antoine Bellier vs. Tsung-Hao Huang - Međusobni mečevi
04.11.18 | 2. kolo kval. | Antoine Bellier | Tsung-Hao Huang | 7-5, 6-2 | detalj meča | Thailand F8 | tvrda |
Antoine Bellier form & Tsung-Hao Huang form
Antoine Bellier - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - odustajanje | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Tsung-Hao Huang - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maik Steiner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 5-3, Ye Cong Mo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ki Lung Ng | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | detalj meča |