MEČ
01.10.20 | 2. kolo | Antoine Bellier | Louis Dussin | 6-2, 6-4 | M15 Forbach | tepih |
STATISTIKE MEČA
Antoine Bellier | Louis Dussin | |
1. servis % | 28/50 (56%) | 37/51 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 23/37 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/51 (45%) | 14/50 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 8 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antoine Bellier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antoine Bellier vs. Louis Dussin - Međusobni mečevi
01.10.20 | 2. kolo | Antoine Bellier | Louis Dussin | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Forbach | tepih |
Antoine Bellier form & Louis Dussin form
Antoine Bellier - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - odustajanje | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Louis Dussin - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mischa Lanz | 0-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-74, 3-6 | detalj meča |