MEČ
22.05.17 | 1. kolo | Antoine Bellier | Emmanuel Luria | 6-2, 6-0 | Israel F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Antoine Bellier | Emmanuel Luria | |
1. servis % | 18/30 (60%) | 37/63 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/18 (100%) | 17/37 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/12 (83%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/63 (56%) | 2/30 (7%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/93 (68%) | 30/93 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Antoine Bellier vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
22.05.17 | 1. kolo | Antoine Bellier | Emmanuel Luria | 6-2, 6-0 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
Antoine Bellier form & Emmanuel Luria form
Antoine Bellier - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - odustajanje | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |