MEČ
13.02.17 | 1. kolo kval. | Ansu Bhuyan | Lawrence Bataljin | 6-4, 3-6, 6-4 | India F1 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
India
15.12.95, 28 Godina
15.12.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
22.05.96, 27 Godina
22.05.96, 27 Godina
Ansu Bhuyan vs. Lawrence Bataljin - Međusobni mečevi
13.02.17 | 1. kolo kval. | Ansu Bhuyan | Lawrence Bataljin | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | India F1 | tvrda |
Ansu Bhuyan form & Lawrence Bataljin form
Ansu Bhuyan - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
27.01.20 kval. | vs. Ren Nakamura | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Ilia Liamkin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
17.06.19 kval. | vs. Markus Schultz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Clement Geens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ahmed Hossam | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F19 - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Indonesia F3 - tvrda | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 6-73, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Indonesia F2 - tvrda | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Brian Boggs | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Uganda F4 - zemlja | ||||
20.05.18 kval. | vs. David Oringa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Anshumat Srivastava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Uganda F3 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Uganda F2 - zemlja | ||||
07.05.18 kval. | vs. Dhruv Sunish | 1-6, 6-6, -def. | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Uganda F1 - zemlja | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Olivier Havugimana | 7-5, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Simon Peter Ayella | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
India F4 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jarryd Woog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
India F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
India F1 - tvrda | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Vasisht Cheruku | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F5 - zemlja | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Lawrence Bataljin - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detalj meča |