China
03.03.97, 27 Godina
03.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ang Ji vs. Hanyi Liu - Međusobni mečevi
26.06.17 | 1. kolo kval. | Ang Ji | Hanyi Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | China F10 | tvrda |
Ang Ji form & Hanyi Liu form
Ang Ji - Posljednji mečevi
M15 Nanchang - zemlja | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Sida Zeng | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-0, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Liran Chen | 6-3, 6-75, 6-10 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Garrett Johns | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Arturs Lazdins | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Ruikai Wang | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jun Chong Zhong | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikal Statham | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Wei Qiang Zheng | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Zhao | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Joachim Li-Ernoul | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
China F8 - tvrda | ||||
01.06.18 1. kolo kval. | vs. Yong Jia Cai | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
China F7 - tvrda | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Jianhui Li | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Bingyu Yu | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Xiaoyu He | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
China F5 - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Xiaoyu He | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
China F4 - tvrda | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Long Chen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
China F3 - zemlja | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Shaoyun Liu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
China F2 - zemlja | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Joachim Li-Ernoul | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
China F14 - tvrda | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
China F13 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuchen Wu | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Hanyi Liu - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Guiyang - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | detalj meča |