Russia
05.12.00, 23 Godina
05.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Finland
12.02.99, 25 Godina
12.02.99, 25 Godina
Andrey Uvarov vs. Masi Sarpola - Međusobni mečevi
15.07.19 | kval. | Andrey Uvarov | Masi Sarpola | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Parnu | zemlja |
Andrey Uvarov form & Masi Sarpola form
Andrey Uvarov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Richard Muzaev | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Alexandr Semenov | 3-6, 7-65, 12-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Abdurahman Saidmuhamedov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Zaitcev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Masi Sarpola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Masi Sarpola - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F3 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detalj meča |