MEČ
06.11.17 | 2. kolo kval. | Andrey Chepelev | Danyil Chornous | 6-1, 6-2 | Turkey F42 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
17.01.96, 28 Godina
17.01.96, 28 Godina
Andrey Chepelev vs. Danyil Chornous - Međusobni mečevi
06.11.17 | 2. kolo kval. | Andrey Chepelev | Danyil Chornous | 6-1, 6-2 | detalj meča | Turkey F42 | zemlja |
Andrey Chepelev form & Danyil Chornous form
Andrey Chepelev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detalj meča |
Danyil Chornous - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Kalinin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | Preston Brown - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Romanov | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F21 - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Taras Ivasyshyn | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F45 - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F44 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F43 - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Victor Haddad | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Turkey F42 - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Furkan Fidan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Poland F10 - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Poland F9 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Artjoms Jesaibegjans | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Paulius Matulevicius | 6-3, 6-2 | detalj meča |