MEČ
14.11.19 | 2. kolo | Andrew Paulson | Jakob Aichhorn | 6-0, 6-2 | M15 Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Andrew Paulson | Jakob Aichhorn | |
1. servis % | 33/56 (59%) | 28/53 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/33 (73%) | 18/28 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 5/25 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/53 (57%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 10 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0 | ||
Andrew Paulson | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jakob Aichhorn | |
4-2 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
22.09.98, 25 Godina
12798 $
22.09.98, 25 Godina
12798 $
Andrew Paulson vs. Jakob Aichhorn - Međusobni mečevi
14.11.19 | 2. kolo | Andrew Paulson | Jakob Aichhorn | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Milovice | dvorana |
Andrew Paulson form & Jakob Aichhorn form
Andrew Paulson - Posljednji mečevi
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detalj meča |
Jakob Aichhorn - Posljednji mečevi
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 kval. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anif - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.20 kval. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detalj meča |