MEČ
19.10.17 | Četvrtfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Constant Lestienne | 7-66, 4-6, 6-4 | France F24 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Andres Artunedo Martinavarr | Constant Lestienne | |
1. servis % | 77/115 (67%) | 69/106 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 55/77 (71%) | 51/69 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/38 (45%) | 17/37 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/106 (36%) | 43/115 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/221 (50%) | 111/221 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 12 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andres Artunedo Martinavarr vs. Constant Lestienne - Međusobni mečevi
30.07.19 | 2. kolo | Constant Lestienne | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-1 | detalj meča | Segovia Challenger | tvrda |
19.10.17 | Četvrtfinale | Andres Artunedo Martinavarr | Constant Lestienne | 7-66, 4-6, 6-4 | detalj meča | France F24 | dvorana |
07.10.12 | 2. kolo kval. | Constant Lestienne | Andres Artunedo Martinavarr | 7-66, 6-4 | detalj meča | Rennes Challenger | dvorana |
Andres Artunedo Martinavarr form & Constant Lestienne form
Andres Artunedo Martinavarr - Posljednji mečevi
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
06.07.19 Polufinale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.06.19 Polufinale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.06.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
23.04.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.19 Polufinale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Constant Lestienne - Posljednji mečevi
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-4, - Constant Lestienne - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-0, 4-1, Roberto Carballes Baena - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-4, 4-6, 0-5, - Constant Lestienne - odustajanje | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
07.01.24 kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-2, 2-0, Benoit Paire - odustajanje | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | detalj meča |