MEČ
29.07.19 | 1. kolo | Andres Artunedo Martinavarr | Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | Segovia Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Andres Artunedo Martinavarr | Alessandro Bega | |
1. servis % | 47/78 (60%) | 66/96 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/47 (74%) | 43/66 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/31 (42%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/16 (31%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/96 (46%) | 30/78 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 10 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40 | ||
Andres Artunedo Martinavarr | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andres Artunedo Martinavarr vs. Alessandro Bega - Međusobni mečevi
29.07.19 | 1. kolo | Andres Artunedo Martinavarr | Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | Segovia Challenger | tvrda |
01.02.14 | 1. kolo kval. | Andres Artunedo Martinavarr | Alessandro Bega | 6-3, 7-64 | detalj meča | Montpellier | dvorana |
03.11.13 | kval. | Andres Artunedo Martinavarr | Alessandro Bega | 6-4, 6-3 | detalj meča | Ortisei Challenger | dvorana |
Andres Artunedo Martinavarr form & Alessandro Bega form
Andres Artunedo Martinavarr - Posljednji mečevi
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
06.07.19 Polufinale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.06.19 Polufinale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.06.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
23.04.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.19 Polufinale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Alessandro Bega - Posljednji mečevi
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - odustajanje | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.21 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
22.05.21 Polufinale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detalj meča |