MEČ
22.11.17 | 1. kolo | Andrej Glvac | Mateusz Terczynski | 6-4, 6-4 | Czech Republic | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Andrej Glvac | Mateusz Terczynski | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 48/70 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/70 (43%) | 15/52 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
02.03.96, 28 Godina
21841 $
02.03.96, 28 Godina
21841 $
Andrej Glvac vs. Mateusz Terczynski - Međusobni mečevi
22.11.17 | 1. kolo | Andrej Glvac | Mateusz Terczynski | 6-4, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | dvorana |
Andrej Glvac form & Mateusz Terczynski form
Andrej Glvac - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča |
Mateusz Terczynski - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detalj meča |